fbpx

2880 TL Maaşla Et Ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 07:19

2880 TL Maaşla Et Ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alacak

reklam
2880 TL Maaşla Et Ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alacak
Son Güncelleme :

29 Eylül 2020 - 17:58

1.655 kez okundu
reklam

Et ve Süt Kurumu İŞKUR iş ilanları yayınlayarak 2880 TL maaşla 4 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacaklardaki en belirgin şart olarak 40 yaş şartı olmuştur. Et ve Süt Kurumu hangi şehre personel alımı yapıyor. İŞKUR iş ilanları ile Et ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alımı Yapıyor. Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü 2880 TL maaşla kamu personeli alım ilanına kimler hangi şartlarda başvuru yapabilecek. Yaş şartı olarak 40 açıklanan ilana son başvuru ne zaman. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden internet ortamında 00005702688 iş ilan numarası ile 5 Ekim 2020 tarihi bitimine kadar yapılabilir.

Memuratamalari.com olarak sizlere kamu personel alımı başvuruları hakkında hazırladığımız haberimize aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

4857 sayılı iş kanununa tabii olarak alım gerçekleşecektir.

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenilecektir). Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek. Asgari ilkokul/ ilköğretim mezunu olmak. MEB, EKB ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak. Kasaplık, ustalık ve kalfalık belgesine sahip olmak.

Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacaklarını mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgesine veya kasap ustalık belgesine veya kasap kalfalık belgesine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak.

Kura çekimi çalışma adresinde yapılacaktır. Kura çekim tarihi ve saatinde değişiklik olması halinde kuruma ait internet adresinden duyurulacaktır. Kura tarihi 08.10.2020. Kura saati 10:00. Kura adresi: kavaklı mahallesi kosova cad.no:17 Beylikdüzü\İstanbul.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Eylül Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/

 https://dunyam.net/kariyeradam-kariyer-adam-uzaktan-egitim-kursu-4175.html/

 https://ozgurgazete.com/tag/kariyer-adam/

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam