fbpx

Adli Tıp Kurumu 3800 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Başvurusu Başladı « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 07:58

Adli Tıp Kurumu 3800 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Başvurusu Başladı

reklam
Adli Tıp Kurumu 3800 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Başvurusu Başladı
Son Güncelleme :

07 Eylül 2020 - 16:53

3.535 kez okundu
reklam

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. İlan için başvurular saat 10.00 ‘da başladı.

 

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 11 farklı kadroda istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapılacağına yer verilirken başvuruların 7 Eylül 2020 günü başlayacağına yer verildi. 7 Eylül 2020 gününün gelmesi ile birlikte adaylar , başvurunun nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. Biz de memuratamalari.com olarak bu yazımızda Adli Tıp Kurumu personel alımı başvuru bilgilerine ve başvuru linkine yer verdik.

ALIM YAPILCAK KADROLAR

Adli Tıp Kurumu merkez ve taşra teşkilatında, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere 24 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 4 Kimyager, 9 Laborant, 18 Sağlık Teknikeri, 3 Tekniker ve 2 Aşçı alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Son başvuru günü olan 18 Eylül 2020 tarihinde 657 sayılı Kanunun 40’ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak ve merkezi sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını bitirmem olmak. (01 Ocak 1983 ve sonrası doğumlular müracaat edebilecektir.)

– Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

– 657 sayılı Kanunun değişik 48/1-A/5 bendinde sayılan suçlardan mahkûm olmamak,

– 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

– Kamu haklarından mahrum olmamak,

– Son müracaat tarihi itibarıyla atanılacak kadro için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olmak.

– Adli Tıp Kurumu Başkanlığınca yapılacak sözlü sınavlara 2018 yılı KPSS’ye giren ve kadro için aranan puan türünden en az 70 puan alan adaylar başvurabilecektir. Başvuruda bulunacakların Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği’nin 5 ve 6’ıncı maddelerinde yazılı olan şartlar ile bu ilanın 4’üncü maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.

Eylül Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://donanimhaber.net/kariyeradam/

 http://www.gundemdekihaber.com/kariyeradam-tebriki-hak-ediyor-kariyer-adam-egitim-kurumlari

 https://dunyam.net/kariyeradam-kariyer-adam-uzaktan-egitim-kursu-4175.html/

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam