fbpx

Bolvadin Belediyesi Tekniker Ve Teknisyen İlanı Yayımladı « Memur Atamaları

27 Ağustos 2021 - 19:17

Bolvadin Belediyesi Tekniker Ve Teknisyen İlanı Yayımladı

Bolvadin Belediyesi Tekniker Ve Teknisyen İlanı Yayımladı
Son Güncelleme :

03 Ekim 2020 - 11:53

90 kez okundu

Yerel yönetimler kamu personeli aracılığı ile yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; iki farklı unvanda olmak üzere KPSS puan şartıyla Tekniker ve Teknisyen alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru detayları haberimizde. Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alım ilanlarına dair güncel başvuru kılavuzları yayımlanıyor. Söz konusu ilanlarda yer alan bilgilere göre; iki farklı unvan dahilinde 3 kişilik kamu personeli alımı yapılacaktır.

Memuratamalari.com olarak sizlere tekniker ve teknisyen personel alımı başvuruları hakkında hazırladığımız haberimize aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yerel Yönetimler kapsamında ülke genelinde gerçekleştirilmeye devam edilen kamu personeli alımları için KPSS puan şartı ile belediye personel alımları yapılacağı açıklandı. verilen görev yeri bilgilerine göre; personellerin görev yerleri Afyonkarahisar iş ilanları kapsamında yer alan Bolvadin Belediyesi olarak kayıtlara geçti.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

2 farklı unvanda 3 farklı ilana çıkıldı. Söz konusu her duyuru için birer kişilik personel alımı yapılacak olup; Tekniker unvanı ile 1 kişi; Teknisyen unvanı için birer kişilik olmak üzere iki ilan aracılığı 2 personel alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru Süreci

2 Ekim 2020 tarihli yerel yönetimler kamu personeli alım ilanı güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; 10 Kasım 2020’de başlayacak personel alımları için en geç 13 Kasım 2020’ye kadar başvurular devam edecek olup; adayların Bolvadin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne (Yenice Mah. Prf. Dr. Necmettin ERBAKAN Cad. No:68 Bolvadin/Afyonkarahisar) adresine şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Ayrıca kılavuzda yer alan belediye mail adresinden de başvuru yapılabilecektir.

Başvuru Şartları

1 Tekniker alımı için KPSS 70 puan şartı aranmaktadır. Meslek Yüksekokullarının İnşaat Teknolojisi, İnşaat, İnşaat Teknikerliği veya Altyapı bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

1 Teknisyen alımı için KPSS 60 puan şartı olup; Mesleki veya Teknik Liselerin Bilişim Teknolojileri Alanı Web Programcılığı dalından mezun olan ve B sınıfı ehliyete sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

1 Teknisyen alımı için de KPSS 60puan şartı ile Mesleki veya Teknik Liselerin Elektrik bölümünden mezun olan; en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:
İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

 1. Türk vatandaşı olmak.
 2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 4. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
 6. İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

Başvuru sırasında;

 • İş Talep Formu Kurumumuzdan veya bolvadinbelediyesi.com internet adresinden temin edilecektir.
 • Nüfus cüzdanının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,
 • Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
 • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
 • KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
 • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
 • 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),
 • Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.),

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için;

 • Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 10/11/2020 – 13/11/2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:30-12:30 / 13:30-17:30) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Adaylar başvuru belgelerini:

 • Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğüne (Yenice Mah. Prf. Dr. Necmettin ERBAKAN Cad. No:68 Bolvadin/Afyonkarahisar) gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

Elektronik ortamda, Belediyemiz personel@bolvadin.bel.tr  e-mail adresine gönderilebilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Ekim Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://ozgurgazete.com/tag/kariyer-adam/

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 https://cnnhaber.com/haber/kariyeradam-is-yonlendirme-programi-basarisi/

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.