fbpx

En Az 10 Bin TL Maaş İle KOSGEB Kamu Personeli Alacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 07:19

En Az 10 Bin TL Maaş İle KOSGEB Kamu Personeli Alacak

reklam
En Az 10 Bin TL Maaş İle KOSGEB Kamu Personeli Alacak
Son Güncelleme :

29 Eylül 2020 - 17:56

4.988 kez okundu
reklam

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı farklı alanlarda sözleşmeli olarak çalışacak Bilişim Personeli Alacak. KOSGEB Personel Alımı için yeni ilan yayımladı. Az Önce Aile Bakanlığı Kamu İlanlarından yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre KOSGEB ( Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ) Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Sözleşmeli olarak istihdam edilecek 4 personel alımı yapacak. Bilişim Personeli Alımı yapılacak olup adaylara en az 10 Bin TL maaş verilecek. Peki Kimler başvuru yapabilecek? KPSS şartı var mı? Detaylar nedir?

Memuratamalari.com olarak sizlere kamu personel alımı başvuruları hakkında hazırladığımız haberimize aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

4 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK!

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 4 kişilik boş kadro ile 3 Yazılım Geliştirme uzmanı ve 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları haiz olmak,

b)Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak ve ücret tavanı üç katını geçmeyecekler için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak,

d)Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri zorunludur.

e) Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak,

KPSS DETAYI NEDİR?

KOSGEB Personel alımı için adaylardan KPSS şartı talep edilmektedir. Ancak KPSS puanı olmayan adaylarında başvuruları alınacak. Bu yönde 2018 veya 2019 yılında yapılmış olan KPSS’den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gereklidir. KPSS puanı olmayan adayların puanları da 70 olarak sayılacak. Ancak adaylardan YDS puanı şartı aranacak olup yapılacak ortalamaya göre değerlendirme yapılacak. Buna göre KPSS siz başvuru yapan adayların YDS puanı 0 Olarak ele alınacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ:

Başvurular başlamış olup en geç 09 Ekim 2020 tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar, www.kosgeb.gov.tr adresinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenilen belgelerle birlikte son başvuru gününe kadar Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ / ANKARA adresinde bulunan KOSGEB Başkanlık Binası Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına şahsen/posta/kargo ile teslim edilmek suretiyle yapılacaktır.

EN AZ 10 BİN TL MAAŞ!

Alım yapılacak bilişim personeli için 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların 3 üncü maddesinin ikinci fıkrasında yer alan ücret tavanının en az  2 katına kadar ücret verilecek.

Eylül Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://ozgurgazete.com/tag/kariyer-adam/

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 https://cnnhaber.com/haber/kariyeradam-is-yonlendirme-programi-basarisi/

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam