fbpx

İstanbul Üniversitesi ( Cerrahpaşa ) 23 Akademik Personel Alımı Yapacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 06:40

İstanbul Üniversitesi ( Cerrahpaşa ) 23 Akademik Personel Alımı Yapacak

reklam
İstanbul Üniversitesi ( Cerrahpaşa ) 23 Akademik Personel Alımı Yapacak
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 15:16

143 kez okundu
reklam

İstanbul Üniversitesi  resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, ” Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 15.07.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 10 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin ilgili maddeleri, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi ve 09.11.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin” ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim/Ders Verecek) alınacaktır. ” bilgilerine yer verdi.

Memuratamalari.com olarak sizlere Akademik Personel alımının başvuru bilgilerine yer verdik, hazırladığımız haberimize aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU EVRAKLARI
1- Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvuru Formu (https://personel.istanbulc.edu.tr/tr/content/formlar-637209102723092927/formlar#),
2- T.C. Nüfus Cüzdanı / T.C. Kimlik Kartı fotokopisi,
3- Özgeçmiş,
4- Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge (e-devletten alınacak karekodlu belge),
5- Lisans ve Lisansüstü Diplomalar veya Geçici Mezuniyet Belgeleri (Resmi Kurum onaylı veya e-devletten alınacak karekodlu belge),
6- Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının YÖK ve/veya Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğini gösterir belgenin fotokopisi (Resmi Kurum onaylı veya E-Devletten alınacak karekodlu belge),
7- Lisans Transkript Belgesi (Aslı veya Resmi Kurum onaylı belge),
8- ALES Belgesi,
9- Son altı ay içerisinde çekilmiş 1 adet biyometrik fotoğraf,
10- Yabancı Dil Belgesi (Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavı veya eşdeğerliği kabul edilen sınav sonuç belgesi),
11- Adli Sicil Kaydı Belgesi (Konu kısmı “Resmi Kurum” olarak seçilerek e-devletten alınacak karekodlu belge),
12- Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hizmet Takip Programından (HİTAP) alınan Hizmet belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getirecek olup, Resmi Kurumlarca onaylanmış olmalıdır),
13- Tecrübe durumunu gösterir belge (ilan edilen kadroya bağlı olarak alınacaktır) (Kurum onaylı belge),
14- Sertifika ve/veya istenilen diğer belgeler (ilan edilen kadroya bağlı olarak alınacaktır) (Kurum onaylı belge),
Başvurular ilgili birimlere Şahsen veya Posta yoluyla yapılacaktır.

Ekim Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

SINAV TAKVİMİ
İLK BAŞVURU TARİHİ : 12.10.2020
SON BAŞVURU TARİHİ : 26.10.2020
ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ : 30.10.2020
GİRİŞ SINAVI TARİHİ : 03.11.2020
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 06.11.2020

ÖNEMLİ NOTLAR VE AÇIKLAMALAR
1- Adayların Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması gerekmektedir.
2- İlan edilen bu kadrolara müracaat edecek erkek adayların askerlik yönünden mahkeme veya bakaya durumunda olmamaları gerekmektedir.
3- İnternet aracılığı ile yapılacak başvurular, postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, sorumluluk başvurana aittir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar başvuru yapılacak ilgili birimin Dekanlığına/Müdürlüğüne/Başkanlığına ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.
4- Sınavın kazanılması durumunda atanmaya hak kazanan aday/adayların belgelerinin asıllarının Resmi Kurum Onaylı (ASLI GİBİDİR) veya noter onaylı nüshalarının teslim edilmesi zorunludur.
5- Sınavlar aynı saatte olacağından, adayların tek bir kadro ilanına müracaat etmeleri gerekmektedir. Birden fazla kadroya başvuran adayların her iki başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. (Birden fazla kadro ilanı olması durumunda)
6- İlan şartı taşıyan kadrolarda adaylar, şartta belirtilen çalışmaları belgelemek zorundadır.
7- Ön değerlendirme sonuçları ile sınav giriş yeri ve saatine ilişkin bilgiler, atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin nihai değerlendirme sonuçları, Üniversite internet ana sayfası ve/veya başvuru yapılan birim internet sayfasında duyurulacak olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.
8- İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavı geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Başvuran aday/adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması durumunda, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve kişiler hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.
9- İdarenin uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir.
10- İlanımıza http://www.istanbulc.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

İLANIN DETAYLI BİLGİLERİNE LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ 

Ekim Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://dunyam.net/kariyeradam-kariyer-adam-uzaktan-egitim-kursu-4175.html/

 https://ozgurgazete.com/tag/kariyer-adam/

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam