fbpx

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 6 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 06:35

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 6 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

reklam
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 6 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Son Güncelleme :

13 Ekim 2020 - 12:23

790 kez okundu
reklam

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, ” T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde (Çankırı, Kastamonu, Sinop İlleri) kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; Ajansın merkezi Kastamonu’dadır. Ajansımıza “4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 200 üncü maddesi” ve “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri uyarınca; TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 5 (Beş) Uzman Personel alımı yapılacaktır. Sınavda başarılı olanlar, Bölge illerinden (Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri) Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir. İç denetçi Ajans merkezi olan Kastamonu’da istihdam edilecektir. ” bilgilerine yer verdi.

Başvuru Tarihi02.11.2020 – 13.11.2020 Saat: 23:59

Başvuru Yeri : ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Sözlü Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların İlanı: 20.11.2020

Sınav TarihiSınav tarihleri daha sonradan duyurulacaktır.

Bilgilendirme Webinarı: Kalkınma Ajanslarının görev tanımları, çalışma usulleri, politika öncelikleri, personel alım ilanı başvuru süreci, başvuru koşulları ve evrakları, sözlü sınav aşaması, işe başlama, mali ve sosyal haklar, personel gelişim süreci vb. konularda personel adaylarını bilgilendirmek amacıyla 05-12.11.2020 saat: 20:00 tarihlerinde aynı içerikte iki webinar düzenlenecektir. Katılım için bağlantı adresleri her bir etkinliğin yapılacağı gün saat 13:00’da www.kuzka.gov.tr adresinde ve Ajans sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

Sınav Yeri: Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Kuzeykent Mah. Kayın Sokak No: 9, 37150 Merkez/KASTAMONU

Başvurular, “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınava ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki personel alım ilanı dosyasından ulaşılabilir.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Ekim Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://ozgurgazete.com/tag/kariyer-adam/

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 https://cnnhaber.com/haber/kariyeradam-is-yonlendirme-programi-basarisi/

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam