fbpx

Recep Tayyip Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 08:26

Recep Tayyip Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak

reklam
Recep Tayyip Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2020 - 10:59

1.441 kez okundu
reklam

Recep Tayyip Üniversitesinden 18.08.2020 tarihinde yayınlanan ilanda Rektörlük bünyesinde istihdam edilmek üzere Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına, Yönetmelik uyarınca Üniversitenin aşağıda belirtilen birimine öğretim elemanı alımı yapılacaktır.

Başvuru Başlama Tarihi: 18.08.2020
Son Başvuru Tarihi: 01.09.2020

Genel Şartlar
1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Merkezi sınav (ALES) muafiyetinden yararlanmayı talep edenlerin ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında ALES puanı 70 olarak kabul edilir.
3-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
4-Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak 4’lük ve 5’lik not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir. Diğer not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliğine yükseköğretim kurumlarının senatoları karar verir.

Muafiyet
Doktora veya tıpta, diş hekimliğinde, eczacılıkta ve veteriner hekimlikte uzmanlık ya da sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanlarda, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak olanlarda, yükseköğretim  urumlarında öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanlarda merkezi sınav şartı aranmaz.

Başvuruda İstenen Belgeler
1-Başvuru Formu (http://personel.idari.erdogan.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
2-Lisans Diploması, (e-devletten alınabilir)
3-Onaylı Lisans Not Durum Belgesi,
4-Onaylı Yüksek Lisans ve Doktora, Mezuniyet veya Öğrenci Belgesi (İlan Özel Şartına Göre Bu Belgeler Verilecektir) (e-devletten alınabilir)
5-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
6-ALES Sonuç Belgesi
7-Yabancı Dil Sonuç Belgesi(YÖKDİL veya dengi), (Ön Lisans Programlarındaki Kadrolar Hariç)

Başvuru Yeri:
1-Eğitim Fakültesinde bulunan kadro için Eğitim Fakültesi Dekanlığı, Yenipazar Mahallesi, Çayeli/RİZE
2-Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda bulunan kadrolar için, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürlüğü, RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Fener Mahallesi, Merkez/RİZE
3-Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulunda bulunan kadrolar için Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Müdürlüğü Birlik Mahallesi Güneysu/RİZE
4-Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda bulunan kadrolar için, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Fener Mahallesi, Merkez/RİZE

Not: Postadan kaynaklanabilecek gecikmelerden kurumumuz sorumlu olmayacaktır.

Ağustos Ayı En çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 http://www.gundemdekihaber.com/kariyeradam-tebriki-hak-ediyor-kariyer-adam-egitim-kurumlari

 http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/

https://donanimhaber.net/kariyeradam/

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam