fbpx

Tarım Ve Orman Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı Yapacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 07:23

Tarım Ve Orman Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı Yapacak

reklam
Tarım Ve Orman Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı Yapacak
Son Güncelleme :

26 Eylül 2020 - 11:40

214 kez okundu
reklam

Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyenler için yeni bir ilan yayımlandı. Buna göre Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne daimi temizlik görevlisi alınacak. Yapılacak olan personel alımına ilişkin başvurular, 29 Eylül tarihinde sona erecek. Alıma dair merak edilen tüm detaylar ve daha fazlasını memuratamalari.com olarak sizler için bu haberimizde hazırladık.

Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yeni personel alım ilanı yayımladı. İŞKUR üzerinden yapılan personel alımında adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Alıma ilişkin detaylar İŞKUR üzerinden duyuruldu.

İş arayanlar için her geçen gün yeni ilanlar yayımlayan İŞKUR, Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün yayımladığı ilanı, iş arayanlara duyurdu.

TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NE ALIM

Bugün İŞKUR üzerinden yeni bir ilan yayımlandı. Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne daimi temizlik görevlisi alınacağı duyuruldu. Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne yapılacak olan alıma ilişkin detaylar ve başvuru linki aşağıda mevcut

Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar

  1. 1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.
  2. 2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
  3. 3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.
  4. 4) Başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından organize edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.
  5. 5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
  6. 6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.
  7. 7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
  8. 8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları ilana işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.
  9. 9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvuru yapılır.
  10. 10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Sözlü Sınav kura sonucu Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda 01/10/2020 tarihinde saat 10.00 da yapılacaktır.

TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ Personel Alımına Başvuruda Bulunmak İçin TIKLAYIN

Eylül Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://donanimhaber.net/kariyeradam/

 http://tavsiyeedilir.net/firma/kariyeradam-uzaktan-egitim-kurumlari-insan-kaynaklari-tesvik-programi/

 http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam