fbpx

Vakıflar Genel Müdürlüğü 13 Sürekli İşçi Alacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 08:19

Vakıflar Genel Müdürlüğü 13 Sürekli İşçi Alacak

reklam
Vakıflar Genel Müdürlüğü 13 Sürekli İşçi Alacak
Son Güncelleme :

24 Ağustos 2020 - 13:03

3.708 kez okundu
reklam

Vakıflar Genel Müdürlüğünün 24.08.2020 tarihinde yaptığı açıklama şu şekilde;

Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğümüze bağlı fabrika ile satış şubelerinde çalıştırılmak üzere, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile “sürekli işçi ” kadrolarına sınavla işçi alımı yapılacaktır. Haberin devamı aşağıdaki yazımızda;

BAŞVURU SEKLİ, YERİ VE TARİHİ 

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İnternet sitesinden 24.08.2020 – 28.08.2020 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

GENEL ŞARTLAR

1) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’ de Meslek Ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş Veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.
2) İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.
3) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
4) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.
5) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak
6) Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.
7) Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.
8) Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adaylar ile giriş sınav şartlarından bir veya birkaçını taşımadığı sonradan anlaşılan adaylar giriş sınavını kazanmış olsalar dahi sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, ataması yapılmış olanların ise atamaları ve sözleşmeleri iptal edilecektir. Ayrıca bu adaylar hakkında, 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.
9) Öğrenim durumunu gösterir diplomanın aslı veya tasdikli sureti.
10) Ön lisans mezunlarının, ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.
11) Ev Tipi Zeytin İşlemecisi, Bahçıvan ve Elektrikçi ( Genel ) olarak müracaat edecekler için Balıkesir Edremit ilçesinde ikamet ediyor olmak.
12) İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 ay deneme süresi uygulanacaktır.

YERLEŞTİRME VE SONUÇLARIN DUYURULMASI 
Türkiye İş Kurumu tarafından bildirilen başvurular arasından KPSS puanına göre alım yapılacak iş kolları hariç, ilan edilen diğer iş kollarından bildirilen iş talepleri arasından açık işçi sayısının 4 katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday Noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir.
Asıl ve yedek aday sıralamaları Noter huzurunda çekilen kura sırasına göre yapılacaktır. Kura çekimi Balıkesir Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğünde ilanda belirtilen tarih ve saatte yapılacaktır.

Türkiye İş Kurumunca KPSSP93 Puanına göre belirlenerek sözlü sınava girmeye hak kazanan ön lisans mezunları listesi ile kura sonucu sözlü sınava girmeye hak kazananların isim listeleri, Vakıflar Genel Müdürlüğü İnternet sitesinde (www.vgm.gov.tr) ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Ağustos Ayı En çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 http://www.gundemdekihaber.com/kariyeradam-tebriki-hak-ediyor-kariyer-adam-egitim-kurumlari

 https://dunyam.net/kariyeradam-kariyer-adam-uzaktan-egitim-kursu-4175.html/

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam