fbpx

Vakıflar Genel Müdürlüğü 8 Daimi İşçi Alımı Yapacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 05:46

Vakıflar Genel Müdürlüğü 8 Daimi İşçi Alımı Yapacak

reklam
Vakıflar Genel Müdürlüğü 8 Daimi İşçi Alımı Yapacak
Son Güncelleme :

03 Kasım 2020 - 11:13

6.511 kez okundu
reklam

Vakıflar Genel Müdürlüğü  resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, ” Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğümüze bağlı fabrika ile satış şubelerinde çalıştırılmak üzere, 4857 sayılı İş Kanunu ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen “sürekli işçi” kadrolarına sınavla işçi alımı yapılacaktır. ” bilgilerine yer verdi.

Memuratamalari.com olarak daimi personel alımının başvuru bilgilerine yer verdik, hazırladığımız haberimize aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR:
1)    2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek Ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş Veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.
2)    İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.
3)    Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
4)    Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.
5)    Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.
6)    Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.
7)    Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.
8)    Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adaylar ile giriş sınav şartlarından bir veya birkaçını taşımadığı sonradan anlaşılan adaylar giriş sınavını kazanmış olsalar dahi sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, ataması yapılmış olanların ise atamaları ve sözleşmeleri iptal edilecektir. Ayrıca bu adaylar hakkında, 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.
9)    Öğrenim durumunu gösterir diplomanın aslı veya tasdikli sureti.
10)     Ön lisans mezunlarının ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş olmak.
11)    Ev Tipi Sofralık Zeytin İşlemecisi olarak müracaat edecekler için Balıkesir – Edremit ilçesinde ikamet ediyor olmak.
12)     Perakende Gıda Satış Elemanı olarak müracaat edecekler için İstanbul ili Fatih, Beyoğlu, Kadıköy, Maltepe ilçelerinde ikamet ediyor olmak.
13)    İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 ay deneme süresi uygulanacaktır.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:
Türkiye İş Kurumunun internet sitesinde yayınlanacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ:
Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 02.11.2020 – 06.11.2020 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

YERLEŞTİRME VE SONUÇLARIN DUYURULMASI:
Türkiye İş Kurumu tarafından bildirilen başvurular arasından KPSS’ ye göre alım yapılacak Perakende Gıda Satış Elemanı hariç, ilan edilen Ev Tipi Sofralık Zeytin İşlemecisi için yapılan talepler arasından ilan edilen işçi sayısının 4 katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday Noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir.
Asıl ve yedek aday sıralamaları Noter huzurunda çekilen kura sırasına göre yapılacaktır.  Kura çekimi Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Edremit/Balıkesir de ilanda belirtilen tarih ve saatte yapılacaktır.
Türkiye İş Kurumunca KPSS’ ye göre belirlenerek sözlü sınava girmeye hak kazanan ön lisans mezunları listesi ile kura sonucu sözlü sınava girmeye hak kazananların isim listeleri, Vakıflar Genel Müdürlüğü internet sitesinde (www.vgm.gov.tr)  ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Aralık Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

SÖZLÜ SINAV İÇİN MÜRACAAT EDECEKLERDEN İSTENEN BELGELER:
1)   ÖSYM  2018 yılı KPSS Giriş Belgesi (Ön Lisans mezunları için)
2)   Nüfus Cüzdanın aslı veya tasdikli sureti.
3)   Diploma aslı veya tasdikli sureti.
4)   Adli sicil belgesi.
5)   Askerlik durum belgesi.
6)   Perakende Gıda Satış Elemanı için müracaat eden adaylar Başvuru tarihi itibariyle İstanbul ili Fatih, Beyoğlu, Kadıköy, Maltepe ilçelerinde ikamet ettiğine dair belge
7)   Ev Tipi Sofralık zeytin İşlemecisi olarak müracaat eden adayların Başvuru tarihi itibarıyla Balıkesir – Edremit ilçesinde ikamet ettiğine dair belge.

BELGE TESLİMİ VE KONTROL TARİHİ:
Yer    : Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü /Edremit- Balıkesir
Tarih     : 10/11/2020

KURA YER VE TARİHİ:
Yer     : Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü/ Edremit-Balıkesir
Tarih     : 16/11/2020
Saat      : 10.00

MÜLAKAT TARİHİ:
Yer        : Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü /Edremit- Balıkesir
Tarih     : 19/11/2020
Saat    : 10:00

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü
Cennet Ayağı Mahallesi İstasyon Caddesi No: 47 Edremit/BALIKESİR
Telefon    : 0 (266) 373 1174 -1356
Fax          : 0 (266) 3731329

İşçi Alım İlanı

Aralık Ayı En Çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 https://cnnhaber.com/haber/kariyeradam-is-yonlendirme-programi-basarisi/

 http://www.gundemdekihaber.com/kariyeradam-tebriki-hak-ediyor-kariyer-adam-egitim-kurumlari

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam