fbpx

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü 3 Akademik Personel Alacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 08:04

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü 3 Akademik Personel Alacak

reklam
Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü 3 Akademik Personel Alacak
Son Güncelleme :

02 Eylül 2020 - 18:08

899 kez okundu
reklam

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü resmi internet sitesinden yayımladığı ilanda Rektörlük bünyesinde istihdam edilmek üzere öğretim üyesi alacağını duyurdu. Ek olarak Doçent kadrosu için 2547 sayılı Kanun’un 24. maddesinde, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve 657 sayılı DMK’nun 48 inci maddesi uyarınca Devlet hizmetine girmede aranan şartlara haiz olmaları gerekmektedir bilgisine yer verildi. Haberin detayları aşağıdaki yazımızda;

İSTENEN BELGELER

1- Başvuru dilekçesi (Başvuru Dilekçesi için tıklayınız.)
2- Özgeçmiş (YÖK Formatında),
3- 2 adet fotoğraf,
4- Lisans, Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık, Doçentlik belgelerinin e-devlet çıktıları (asılları atama olması halinde göreve başlaması sorası talep edilecektir) veya onaylı fotokopisi(Başvurulan birime evrakın aslı gösterilerek aslı gibidir fotokopisi de geçerlidir),
5-Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul Başkanlığınca denkliğinin onaylandığına dair belge,
6- Yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört (4) nüsha dosya,
7- Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi 6. maddesinde yer alan şartları sağladığını gösterir değerlendirme formu  (Değerlendirme Formu için tıklayınız.)

Bayburt Üniversitesinde Halen Görev Yapmakta Olanlar Hariç:

8- Askerlik durum belgesi,  (terhis-tecil belgesi veya https://www.turkiye.gov.tr/ adresli internet sitesinden alınacak çıktı) – Askerliğini Yedek Subay-Yedek Subay Öğretmen olarak yapanların terhis belgesi vermesi gerekmektedir.
9- Atanmaya hak kazandığınız unvanda çalışmaya engel bir sağlık problemi bulunmadığına dair beyanı, (Sağlık Beyanı için tıklayınız) – Beyan yeterlidir, hastaneden rapor almanıza gerek yoktur.
10- Adli Sicil Belgesi (Cumhuriyet Savcılığı’ndan veya https://www.turkiye.gov.tr/ adresli internet sitesinden alınacak çıktı)
11- Herhangi bir Kamu Kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılmış olsalar dahi) çalıştığı Kurumlardan alacakları onaylı ayrıntılı Hizmet Belgesi(Üniversitemiz çalışanlarından istenmemektedir)
12- Mal bildirim formu, (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde)Mal Bildirim formu için tıklayınız.

Eylül Ayı En çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 https://cnnhaber.com/haber/kariyeradam-is-yonlendirme-programi-basarisi/

 http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/

 https://ozgurgazete.com/tag/kariyer-adam/

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam