fbpx

Vakıflar Genel Müdürlüğü 16 Sözleşmeli Personel Alacak « Memur Atamaları

21 Ocak 2021 - 08:26

Vakıflar Genel Müdürlüğü 16 Sözleşmeli Personel Alacak

reklam
Vakıflar Genel Müdürlüğü 16 Sözleşmeli Personel Alacak
Son Güncelleme :

21 Ağustos 2020 - 11:26

3.958 kez okundu
reklam

Vakıflar Genel Müdürlüğünden 21.08.2020 tarihinde yapılan açıklamada Taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere belirtilen pozisyonlara toplam 16 adet sözleşmeli personel alınacağı ilan edildi. Başvurular ise; 24/08/2020 – 04/09/2020 tarihleri arasında Genel Müdürlüğünün internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) yayınlanacak “Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır.

Haberin Devamı aşağıdaki yazımızda;

GENEL ŞARTLAR

1) 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartlan taşımak,
2) ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu KPSSP3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,
3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya tecilli/muaf olmak,
4) Sağlık durumu iklim değişikliklerine ve her çeşit yolculuk şartlarına elverişli olmak,
5) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
6) Herhangi bir sözleşmeli pozisyonda görev yapmakta iken, Sözleşmeli Personel Çalıştırmasına İlişkin Esasların Ek 1 inci maddesinde istisna edilenler hariç olmak üzere sözleşmenin feshi sebebiyle görevinden ayrılanlardan sözleşmelerinin feshi tarihinden itibaren 1 yıl geçmeyenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. Bu hususun sonradan anlaşılması halinde yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi sözleşmeleri iptal edilecektir.
7) Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ

1) Başvurular, 24/08/2020 – 04/09/2020 tarihleri arasında Genel Müdürlüğünün internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) yayınlanacak “Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır.
2) Adayların başvuru esnasında fotoğraf, öğrenim belgesi, 2018 KPSS sonuç belgesi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için) ile avukatlık ruhsatnamesini (avukat başvuruları için) sisteme eksiksiz olarak yüklemeleri gerekmektedir.
3) Sadece internetten yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartları taşımayan başvurular ile şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
4) Adaylar, başvuru sırasında sadece bir unvan ve bir birimi tercih edebilecektir. Birden fazla unvan ve birimi tercih eden adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.
5) İşe alınacak adaylar, yerleştirme sonuçlarının kendilerine duyurulduğu tarihten itibaren işe başlamak için istenecek belgeleri tamamlayarak, belirlenecek süre içerisinde Genel Müdürlük Personel Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

Ağustos Ayı En çok Başvurulan Program için Tıklayınız.

 http://www.gundemdekihaber.com/kariyeradam-tebriki-hak-ediyor-kariyer-adam-egitim-kurumlari

 http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

 https://dunyam.net/kariyeradam-kariyer-adam-uzaktan-egitim-kursu-4175.html/

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam